کیمیاگر شوید و خاک وجودتون رو به طلا تبدیل کنید

روابط عمومی شهر مدیریت آرال

12560 نفر مشتری تا کنون

بیش از 2300دقیقه فیلم

شامل 52 دوره

قوانین و مقررات

به کلیه کلیه عزیزانی که قصد عضویت و خریداری از این سایت را دارند ، پیشنهاد می گردد، مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت آرال من(یا پروفایل) مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در این وبسایت رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: 

الف:دوره های آنلاین و دانلودی: مراجعه به بخش آرال من و دسترسی به دوره های دانلودی و آنلاین

ب:کالاها و بسته های آموزشی:نشریات، کتابها، بسته های آموزشی و …از طریق پست یا پیک، به ادرس درج شده توسط شما، حداکثر ظرف72ساعت کاری، ارسال می گردد.

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، موسسه حق دارد سفارش را باطل کند و در این شرایط وجهی عودت نمی گردد.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای موسسه شهر مدیریت آرال محفوظ می باشد، لازم به ذکر اینکه کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

موسسه شهر مدیریت آرال،  اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا(خدمات)
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از موسسه به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.